O N-Concept

Historia N-Concept Nieruchomości zaczyna się 01 czerwca 2004r.

Firma została założona przez Mariusza Krasnego rodowitego mieszkańca Podkowy Leśnej.
Stworzył ją z pasji do wspierania ludzi w decyzjach sprzedażowo-zakupowych, do pomagania w trudnych sprawach formalnych, do szukania najlepszych rozwiązań, do dzielenia się wiedzą.

Firma powstała po to by służyć ludziom. Pomagamy podejmować właściwe decyzje, a nasze działania można opisać w poniższy sposób.

  • Wsparcie. Pomagamy każdemu kto chce zmienić bądź znaleźć swoje miejsce do mieszkania, pracy, wypoczynku lub do prowadzenia działalności.
  • Zaufanie i dyskrecja. Dajemy poczucie pełnego zaufania, szacunku poufności.
  • Gwarancja bezpieczeństwa. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji i pomoc na każdym etapie procesu sprzedaży/kupna nieruchomości.
  • Jakość. Troszczymy się o każdy detal, po to by każdy klient czuł pełną satysfakcję z oferowanej usługi.
  • Szacunek dla czasu klienta. Wyręczamy z obowiązków i podajemy "na tacy" to czego klient potrzebuje. Doskonale wiemy, że "czas to pieniądz" i nikt go nie zwróci.
  • Proaktywność. Jesteśmy proaktywni i działamy kompleksowo zgodnie potrzebami klienta.
  • Wygrany – wygrany. Zawsze dążymy do znalezienia takiego rozwiązania, w którym wszyscy czują się wygrani.

Firma N-Concept może pochwalić się ponad 11 letnim doświadczeniem w branży nieruchomości, doskonałą znajomością lokalnego rynku i zagadnień proceduralno-prawnych.

Aktualnie w naszej bazie jest ponad 250 ofert oraz ciągle rosnąca ilość osób poszukujących nieruchomości. Ogłaszamy się na ponad 30 branżowych portalach. Docieramy do potencjalnych klientów wielokanałowo (od spotkań bezpośrednich, telefonicznych, po przez Internet, organizację Dni Otwartych, reklamę zewnętrzną).

Jesteśmy skuteczni.

Zrealizowaliśmy wiele bardzo wymagających zleceń, a nasi klienci wracają do nas z nowymi projektami, bo wiedzą, że mogą liczyć na obsługę powyżej swoich oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół N-Concept